Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

Сушка віннокислотного сировини

Окрім виннокислої винищити, серед віннокислотного сировини, що поступає на заводи винної кислоти, значне місце займають сушені дріжджі. У ряді випадків після віджимання вина з дріжджів, що отримуються після переливок, в них залишається так мало спирту, що немає ніякого економічного розрахунку витрачати паливо і працю на його отримання. Доцільніше такі дріжджі сушити.
Добре віджаті дріжджі або виннокисле вапно, що є тістоподібною масою розділяють на шматки величиною з волоський горіх і сушать. Влітку віннокислотноє сировину можна сушити на сонці. Для цього дріжджі і вапно (у шматочках) розкладають на дротяних сигах або на дошках, покритих рогожею.
Сонячна сушка вимагає великої уваги: дріжджі або вапно необхідно час від часу перевертати, оскільки щонайменший недогляд може повісті до утворення цвілі, яка розкладає виннокислі солі. Надійніші результати дає штучна сушка в спеціальних печах.
Сушильниє печі, що вживаються для сушки віннокислотного сировини, бувають різного роду.
Найпростішою є так звана піч-лежанка, яка застосовується в невеликих господарствах (мал. 202).

схема  пристрої сушильної печи-лежанки

Більш вдосконалені печі цього зразка є топкою в цегляній кладці (мал. 203); від топки йдуть повітряні ходи між влаштованими над топкою шафами, в яких і сушиться продукція. Печі вимагають дуже великої витрати палива, сушка на них здорожує вартість продукції.

духовая сушарка (поперечний розріз)

Длі швидкого висушування віннокислотного сировини доцільно застосовувати печі, що обертаються, мають широке розповсюдження в різних галузях промисловості, де потрібно сушити великі кількості продукції.
Ета пекти (мал. 204) є циліндром, що обертається, 1, усередині якого поміщаються труби, що паралельно йдуть, з квадратним перетином 2, стінки яких утворюють лопаті. Труби ці обертаються разом зі всім циліндром. Пекти діє безперервно.

схема  сушильної печі, що обертається, для дріжджів і виннокислої ізвесті

Гарячий газ, що виходить з печі 3, всмоктується вентилятором і проходить циліндр по всій його довжині.
віннокислотноє сировина поступає через люк 4 на лопаті циліндра, що обертається, якими при постійному пересипанні поволі передається до іншого кінця печі. Час проходження продукту в струмі нагрітого газу розрахований так, щоб при виході з циліндра віннокислотноє сировина була цілком сухою.
Пекти має діаметр 1,4 м і довжина 10 м, висушує протягом години приблизно 500 кг дріжджів, що мають вологість 50%, і споживає при цьому 50 кг коксу.
Всі внутрішні частини печі покриті спеціальною емаллю, що не тріскається від нагрівання; таким чином, продукт не приходить в безпосереднє зіткнення з металом.

Відходи виробництва безалкогольної продукції і їх використання

Сирий винний камінь (бочечний) і його видалення

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved