ОБЛАДНАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ

Ми здійснюємо – розробку проекту, підбір обладнання, виготовлення і поставку, як окремих машин, так і комплектних ліній для виробництва і розливу напоїв, вина, горілки, коньяків, квасу, пива, молока. Пропоноване обладнання проводиться провідними європейськими виробниками. Якість обладнання задовольняє сучасним стандартам.

Наша компанія є офіційним представником і сервісним центром, забезпечуючи доставку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу, гарантійне і пост – гарантійне обслуговування обладнання.

Фахівці Компанії виконують весь комплекс робіт від проектування виробничого приміщення, опису технології, підбору і установки устаткування до навчання персоналу та сервісного обслуговування.

При підборі постачальника особлива увага приділяється перевірці якості і надійності роботи обладнання.
Тому ми пропонуємо обладнання тільки тих європейських компаній, в репутації яких повністю впевнені.

Як офіційний представник провідних європейських виробників, компанія «СТР» гарантує вам заводські ціни і швидкий кваліфікований сервіс в будь-який час. Ми працюємо з лізинговими програмами.

Ми прагнемо до довгострокового і взаємовигідного для обох сторін співпраці і зробимо все можливе, щоб в особі нашої компанії ви знайшли вірного і надійного партнера.

Ласкаво просимо в компанію “CТР”!


ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Виноградарство. Ампелографія. Терміни та визначення.
Перейти в розділ

Михайло Олександрович Герасимов

“Технологія вина”
Читати розділ

Продукція

комплексні (повні) рішення для харчових виробництв і окремі машини.
Детальніше

Обладнання для

первинного виноробства

Сучасне обладнання і технології

виробництво вина відмінної якості з високим виходом на одиницю сировини