Білі столові вина Молдавської РСР

Білі столові вина Молдавської РСР

Хороші білі вина з сортів Аліготе, Рислінг, Семільон, Фетяська і Трамінер отримують в північній і середній частинах Молдавської РСР.
Кращої якості біле столове вино з сорту Аліготе виходить в центральній зоні – в Каларашськом і Страшенськом районах. Столові вина з Аліготе в цих районах володіють красивими світлими, злегка зеленуватим забарвленням. При витримці в них розвивається тонкий букет.
Рислінг в Каменськом районі дає легеню, свіжіше, ароматне вино. На півдні Молдавії в радгоспах «Чумай» і «Чалик» також виходять хороші столові вина з Рислінгу. Вони повніші, ніж Рислінг з Каменського району, і поступаються йому за якістю.
Хорошої якості білі столові вина виходять з широко поширеного в Молдавії сорту Фетяська біла. Високоякісне вино з цього сорту виходить в радгоспі «Борчак» Тараклійського району.
Білі столові вина дуже хорошої якості виходять з сорту Ркацителі, введеного останніми роками в сортимент винограду Молдавії.
Минуле і сьогодення Молдавії говорить про те, що перед нею відкриті широкі перспективи отримання білих якісних столових вин.

«Технологія вина» Українська мова

social position