Червоні столові вина РРФСР

Червоні столові вина РРФСР

Червоні столові вина Чорноморського побережжя. Сорт винограду Каберне, що виростає па шиферних грунтах, дає добре забарвлене, гармонійне вино, що розвиває при витримці характерні для сорту тони сап’яну.
Марочне вино Каберне Абрау має фортецю 9,5-12% про. і кислотність 6-7 грама/л. Сорт Каберне з різних ділянок Апапського району дає вина високої якості. Найбільшою популярністю користується вино з сорту Каберне, що виростає на піщаних грунтах радгоспу «Джемете». Каберне Анапа має хороше густе забарвлення, при витримці дає гармонійне тонке вино з яскраво вираженим характером сорту. Зміст спирту він має 10-11% про. і кислотність 6-7 грама/л.
Каберне Абрау і Анапа належать до кращих вин СРСР. Каберне Абрау неодноразово наголошувалося високими нагородами на міжнародних виставках.
Технологія приготування цих вин звичайна, прийнята в СРСР для виготовлення червоних якісних вин.
Особливість приготування Каберне Абрау полягає в тому, що для підтримки однорідності вин, що випускаються щорічно, в купаж готових вин беруться вина декількох (3-4) років. Ця обставина (так само, як і для Рислінгу Абрау) пояснюється тим, що вина, що отримуються з сорту Каберне в окремі роки, нерідко значно відрізняються по своїх якостях.
Добре виражений характер сорту також в марочному вині Каберне Мисхако. Це вино з красивим рубіновим забарвленням, тонким букетом сорту по своїх якостях мало поступається Каберне Абрау.

«Технологія вина» Українська мова

social position