Про компанію

Здійснюємо – розробку проекту, підбір обладнання, виготовлення і поставку, як окремих машин, так і комплектних ліній для виробництва і розливу напоїв, вина, горілки, коньяків, квасу, пива, молока. Пропоноване обладнання проводиться провідними європейськими виробниками. Якість обладнання задовольняє сучасним стандартам.

Наша компанія є офіційним представником і сервісним центром, забезпечуючи доставку, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, навчання персоналу, гарантійне і пост – гарантійне обслуговування обладнання.

Структура компанії

  1. Сервісна служба. Мобільна сервісна служба надає повний комплекс послуг з технічної підтримки обладнання, що постачається, здійснює пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ми проводимо навчання персоналу, забезпечують поставку запчастин.
  2. Відділ продажу. Досвідчені менеджери нададуть вичерпну інформацію про технічні характеристики і комплектації обладнання, дадуть необхідні рекомендації і допоможуть зробити вибір, керуючись фінансовими можливостями клієнта.
  3. Відділ маркетингу. Маркетингова служба надає підтримку відділу продажів по просуванню продукції, допомагаючи краще пізнати потреби клієнтів і максимально задовольнити їхні запити, займається дослідженням ринку обладнання, розробляє стратегію подальшого розвитку компанії.

Ми прагнемо до довгострокового і взаємовигідного для обох сторін співпраці і зробимо все можливе, щоб в особі нашої компанії ви знайшли вірного і надійного партнера.

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Виноградарство. Ампелографія. Терміни та визначення.
Перейти в розділ

Михайло Олександрович Герасимов

“Технологія вина”
Читати розділ

Продукція

комплексні (повні) рішення для харчових виробництв і окремі машини.
Детальніше