Продукція

Наша компанія поставляє як комплексні (повні) рішення для харчових виробництв, так і окремі машини. Політика компанії – найбільш повним чином врахувати всі вимоги та побажання клієнта.

Компанія «Сучасні Технології Розливу» поставляє таке обладнання:

Наша продукція

Обладнання для первинного виноробства

Компанія “СТР” пропонує весь спектр машин для виноробства. Устаткування для переробки винограду, виробництва вина, шампанського, коньяку.

У програму поставок включено наступне обладнання:
– дробарки-відділення ягід, пневматичні мембранні преси;
– ємності, вініфікатори вертикальні і горизонтальні, акратофори;
– фільтри кізельгурових, ротаційно-вакуумні і пластинчасті, «крос-флоу» (тангенціальні);
– холодильні машини, ультра-охолоджувачі в потоці;
– теплообмінники пластинчасті, «труба-в-трубі» і скребкові;
– установки дозування реагентів обклеювання в потоці, сульфодозатори;
– пастеризатори;
– насоси поршневі, відцентрові, лопатеві (в т.ч. у вибухонебезпечному виконанні);

Повнокомплектні лінії розливу, окремі машини для розливу.

Компанія “СТР” пропонує весь спектр машин для технологічного процесу (пляшкомийні і ополіскуучі машини, автомати розливу, закупорювання, нанесення етикеток, упаковки, транспортування, ємності, фільтраційним устаткуванням) для різноманітних продуктів (вода, лікеро-горілчані вироби, пиво, вино, масло, кетчуп і т. д.) і тари (ПЕТ, скло, бляшанці, КЕГ, РР і т. д.).

Обладнання для приготування і фільтрації напоїв.

Приготування якісного напою неможливо без високотехнологічного обладнання. Ми поставляємо не просто обладнання, а нові технології, з якими вироблені Вашим підприємством напої стануть більш якісними. Одну з важливих ролей грає обладнання для фільтрації та витратні матеріали.

Обладнання для нанесення маркування

У наші дні існує величезний вибір різного маркувального обладнання, такого як каплеструйні, промислові та лазерні маркиратори, принтери, датеровщікі, нумератори і т.д., як думаєте чому? Відповідь проста – без них зараз не обходиться жодна галузь виробництва.

Машини етикетировочні автомати компанії “P.E. Labelels” (Італія).

Компанія P.E. Labelels є одним з лідерів у виробництві обладнання для автоматичного нанесення різних видів етикеток: паперової, поліпропіленової, самоклеючої етикетки. Автомати цієї компанії зарекомендували себе з найкращого боку. Більш детальна інформація про моделі обладнання буде надана за Вашим запитом.

Автоклави (системи стерилізації) від ручних до повністю автоматизованих систем.

Багато продуктів після розливу або фасування для збільшення терміну реалізації вимагають термічної обробки. Наша компанія поставляє всі типи автоклавів: статичні, роторні та ін .виду.

Машини внутрішньої мийки та наповнення ємностей типу КЕГ.

До наших виробничих програм поставки обладнання відносяться як окремі машини, так і цілі установки мийки та наповнення кег.

Ми пропонуємо найкращі кегового технології для пивоваріння і для інших галузей промисловості. Наприклад, для наповнення ємностей такими рідинами, як квас, вино, безалкогольні напої, промислові та харчові масла, рідкі хімікати тощо

Устаткування місткості.

Компанія почала поставки якісного обладнання – ємностей з нержавіючої сталі вироблених в Італії. Цільова аудиторія, зацікавлена в даній продукції – це компанії, що займаються виробництвом вина.

Італійські ємності з нержавіючої сталі, стануть прекрасним доповненням до вже існуючих технологічних процесів виноробства. Пропонована нами продукція – це сертифікований товар, який відповідає самим вимогливим європейським стандартам.

МИЙКА-ополіскування-РОЗЛИВ-закупорювання бутлів Моноблоки для 6-галони бутлів

Машини – повністю автоматичний моноблок для миття, стерілізованія, заповнення та закупорювання ПЕТ або PC 6-галлонових пляшок.
Різноманітність моделей від 2 до 8 рядів продуктивністю від 300 до 1 800 пляшок / год. Пляшки, спочатку роздільні подає шнеком, входять в машину по конвеєру і далі переміщаються в область навантаження. Система захоплень піднімає їх і штовхає їх поміщаючи їх в спеціальних кишенях на конвеєрі. Ці напрямні зроблені, щоб рівномірно переміщатися в машині, легке регулювання швидкості за допомогою таймера, який також встановлює паузу / працює цикл.

Системи обліку та аналізу роботи будь-яких виробничих ліній.

До недавнього часу підприємства випускали всього кілька видів напоїв. Але конкуренція зростає і ринок диктує нові умови виробництва – виграємо той виробник, хто зможе швидше і з мінімальними витратами запропонувати ринку свій напій. При великий кількості обладнання зростає і складність управління ім. У кращому випадку, звіти про роботу виробничих ліній складаються в кінці зміни, коли неможливо оперативно вплинути на причину. Таким чином і оператор, і керівник бачать тільки наслідок. Завдяки системі автоматичного управління користувач на терміналі бачить джерело проблеми, як ця проблема впливає на продуктивність лінії в цілому. Стає можливим прогнозування роботи лінії, наприклад на місяць вперед.