Лінії розливу для пляшок 3,5,6 галонів

Лінії розливу для пляшок 3,5,6 галонів

Машини – повністю автоматичний моноблок для миття, стерілізованія, заповнення та закупорювання ПЕТ або PC 6-галлонових пляшок.
Різноманітність моделей від 2 до 8 рядів продуктивністю від 300 до 1 800 пляшок / год. Пляшки, спочатку роздільні подає шнеком, входять в машину по конвеєру і далі переміщаються в область навантаження. Система захоплень піднімає їх і штовхає їх поміщаючи їх в спеціальних кишенях на конвеєрі. Ці напрямні зроблені, щоб рівномірно переміщатися в машині, легке регулювання швидкості за допомогою таймера, який також встановлює паузу / працює цикл.

Зовнішня мийка пляшки відбувається за допомогою нейлонових щіток, спеціальної форми, щоб охопити повну зовнішню поверхню пляшок, ця цифра включає підставу. Чиститься область розташована в предмоющейся області, де перший набір носиків входить в пляшки, насаджуючи їх на втулки харчової пластмаси, які дозволяють їм обертатися вільно.

Завдяки цій системі подачі, кожна миюча головка абсолютно точно протягом стадії мийки / ополіскування, гарантує дуже ефективну точність миття. Щоб надалі збільшувати цю ефективність, використовується мобільні головки протягом перших двох миються стадій (предмитье і миття миючими засобами); області розпилення також обладнані зовнішніми душами, сильним потоком, щоб гарантувати миття зовнішніх стін пляшки.

В кінці миється циклу пляшки, повністю вимиті і стерилізовані, автоматично переміщаються на конвеєр подачі і переміщаються додатковими клапанами на розлив. Заповнюється стадія відбувається під тиском (близько 1 бар) насосом. Застосовується об’ємний розлив, кожна станція, обладнана електромагнітним пристроєм вимірювання, що гарантує високу точну рідини. Кожен клапан розливу перевірений, щоб гарантувати точність високого рівня у всіх умов.

Всі клапани і трубопровід виконані з нержавіючої сталі AISI-316, обладнання сертифіковане.

Миття ЦИКЛУ
У стандартній версії, що миється секція складається з 6 окремих областей розпилення, щоб гарантувати максимальну миючу ефективність і очищення, стерилізацію ємності / пляшки. Побажанню клієнта ми можемо укомплектувати миючу групу машини меншою кількістю головок.

ЕЛЕКТРИЧНА ГРУПА
Повністю виготовлена ​​з нержавіючої сталі, вона розташована в легкодоступному місці машини; повний контроль з панелі управління для управління всіма функціями лінії, сигнальні сигнали. Побажанню машина може бути виготовлена ​​повністю з нержавіючої сталі.

Бажаєте отримати пропозицію на лінію?

Виробник: HONG GUAN Machinery.Co., Ltd