Установка замкнутого циклу для розливу в кеги дозволила збільшити частку європейського ринку змішувачів харчових масел на 30% за один рік!

Установка замкнутого циклу для розливу в кеги дозволила збільшити частку європейського ринку змішувачів харчових масел на 30% за один рік!

Провідний виробник харчових продуктів з картоплі 11er Nahrungsmittel GmbH, (Австрія) поставив за мету збільшити свою частку ринку з 5% в 1993 році на 20% протягом трьох років. Це може здатися вам непростим завданням, чи не так?

Перш для розливу харчових масел компанія використовувала 10-літрові бідони. Після введення установки замкнутого циклу з дозатором для розливу харчових масел в кеги частка ринку може бути збільшена на 30% вже через рік!

Необхідні машини для мийки та розливу харчових масел в кеги масел були поставлені компанією m + f KEG – Technik GmbH, Bottrop (Німеччина), яка є лідером на ринку обладнання для розливу спеціальних продуктів в кеги.

Після вивчення альтернативних методів упаковки, включаючи пластмасові каністри, bag-in-box та кеги, компанія 11er прийшла до висновку, що установка замкнутого циклу для розливу в кегі обеспечівает максимум переваг для своїх клієнтів:

  • Масло не проливається і не розхлюпується
  • Потрібно менше місця
  • Чи не забруднюється навколишнє середовище
  • Економія витрат на упаковку, включаючи витрати праці і вартість матеріалів
  • Зберігається якість продукту
  • Знижений рівень запасів
  • Зручний слив
  • Гігієнічність
  • Легкість в обробці
  • Виключається випадкове продавлювання

Це всього лише деякі з переваг, яких досягла компанія 11er завдяки новій установці.

Використовуючи систему депонування, з кінцевими споживачами були встановлені довгострокові ділові відносини. За кожен поставлений кег був потрібний заставу, а нові кеги наповнювалися і доставлялися після повернення порожніх.

За 9 місяців після введення в експлуатацію в цілому було поставлено 30000 тридцяти трьох літрових кегов з дозатором, і завдяки додаткових переваг всієї системи вдалося досягти більш високих цін, що відповідно і збільшило частку ринку компанії з 5% до 35% за один рік.

кег налив растительного масла Установка для внутренней мойки и наполнения кег

Один з багатьох прикладів застосування кег-системи: Акуратний і простий налив харчового масла на кухні.

Напівавтоматична машина для внутрішньої мийки та наповнення кегов, тип MICROMAT M 4/2

продуктивність: 20 – 35 кег / год

* Для отримання додаткової інформації про систему розливу в кеги і відповідного обладнання для харчових масел заповніть будь ласка анкету або форму.