Обладнання для нанесення маркування

Обладнання для нанесення маркування

У наші дні існує величезний вибір різного маркувального обладнання, такого як каплеструйні, промислові та лазерні маркиратори, принтери, датеровщікі, нумератори і т.д., як думаєте чому? Відповідь проста – без них зараз не обходиться жодна галузь виробництва. Обладнання для маркування широко використовується в автопромисловості і машинобудуванні, в електроніці і приладобудуванні, електриці. Маркиратори знайшли застосування при роботі в різних лабораторіях і навіть в такому напрямку як металургія.

каплеструйный принтер
каплеструйный принтер
Linx 4900 Модель каплеструйних принтера для нанесення маркування в одну або два рядки. Модель об’єднує невибагливість у використанні з високою ефективністю. Завдяки запрограмованим функцій принтер дозволяє регулювати висоту, ширину і затримку друку. Принтер має вбудовану систему реального часу, опції дати і часу, програму “зсуву” дати. Принтер дозволяє здійснювати підрахунок і послідовну нумерацію продуктів, друк повідомлення за розкладом і номер серії. Linx 6800 Новітній каплеструйний принтер з максимальним набором передових технологічних рішень. Дана модель дозволяє друкувати до чотирьох рядків тексту, графічні зображення, стандартні штрих-коди і призначений для вирішення складних завдань маркування. Принтер управляється потужним програмним забезпеченням, а друкуюча головка оптимізована на виключно якісний друк.

Практично кожен день ми стикаємося з маркуванням товарів або маркуванням упаковки, купуючи продукти і перевіряючи термін придатності; нам доводиться розглядати різні штрих-коди і читати серійні номери. Природно, що все це також пов’язано з датеровщікамі, принтерами та нумератори. Виходить, що з маркувальним обладнанням ми зустрічаємося повсюдно, а значить, його якість впливає і на якість нашого життя, можливо, навіть більшою мірою, ніж ми думаємо. Тільки уявіть: у всіх магазинах на упаковці вашого улюбленого плавленого сирка або йогурту можна розгледіти термін виготовлення! А це тільки найбезпечніший приклад того, до яких, м’яко кажучи, не дуже гарних наслідків може привести неякісне маркувальне обладнання! Тому давайте подивимося, що ж таке маркиратори і які вони бувають.

Дата виготовлення, назва, вага й інша корисна інформація наноситься за допомогою промислових маркувальників. Взагалі зараз з’явилося дуже багато різних Маркератори, вибір яких залежить і від області застосування, і від їх функцій. Так застосування каплеструйних маркувальників, що завдають спрямованим розприскування чорнила різноманітні коди, наприклад, штрих-коди або логотипи на упаковку, утруднюється на підприємствах, де присутня зважена пил в повітрі (наприклад, на мукомольном виробництві). Хоча їх перевагами є простота в зверненні, а це буває навіть дуже важливо, чи не так? В якості альтернативи каплеструйних виступають лазерні маркиратори, що володіють високою швидкістю і якісним зображенням, що є безумовним плюсом лазерного маркування. Також для маркування товарів використовуються каплеструйні принтери, що дають, як правило, економічну технологію маркування, при цьому зручний призначений для користувача інтерфейс таких принтерів дозволяє подолати всі складнощі експлуатації.

Сучасні маркувальні принтери і датеровщікі, що створюють маркування у вигляді кодів, дат або навіть логотипів, мають у своєму розпорядженні широкими можливостями по налаштуванню параметрів друку, завдяки чому ви можете здійснити маркування будь-якої поверхні безконтактним способом, незалежно від типу матеріалу і його текстури. Вбудований повітряний насос, монохромна сенсорна панель управління, пам’ять на 48 повідомлень і більш – це ще не весь список нових можливостей каплеструйних принтерів. Швидкість – фактор, який має практично для всіх величезне занчение, тому ще існують промислові лазерні принтери, при великих швидкостях дозволяють наносити маркування високої якості. Для нанесення неповторяющихся чисел і знаків, що, звичайно, просто незамінна при роботі з чеками, цінними паперами, квитками і т.д., призначені нумератори – це ще один вид маркувального обладнання, розрізняється розрядністю друкуючої головки, способом подачі паперу і можливістю підключення додаткового обладнання.

Хочеться сказати ще пару слів про виробників маркувального обладнання. Найбільші світові виробники такого обладнання – компанія Willett, Linx Printing Technologies plc. (Англія), HITACHI (Японія). У каталозі товарів представлений великий вибір обладнання для маркування, що включає всі види принтерів, датеровщіков, нумерують, промислових маркувальників.

Приклад нанесення маркування

Ви можете залишити свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.