Устаткування місткості

Устаткування місткості

Компанія почала поставки якісного обладнання – ємностей з нержавіючої сталі вироблених в Італії. Цільова аудиторія, зацікавлена ​​в даній продукції – це компанії, що займаються виробництвом вина. Італійські ємності з нержавіючої сталі, стануть прекрасним доповненням до вже існуючих технологічних процесів виноробства. Пропонована нами продукція – це сертифікований товар, який відповідає самим вимогливим європейським стандартам.
Якісні ємності з нержавіючої сталі спеціально призначені для сфери виноробства. Обробка і підготовка на всіх процесах виготовлення даної продукції відповідає вимогам процесу, ємності мають захист від агресивного середовища в процесі виноробства і навпаки, захищають вміст від впливу зовнішніх факторів, таких як температура, вологість та інше.
Ми можемо вам запропонувати наступне обладнання для виноробства:
вініфікатори;
ферментатори;
– бродильні чани;
– інше обладнання та ємності для організації процесу виробництва вина.
Пропонована нами продукція це ексклюзивна пропозиція, ймовірно, найкраще з поєднань ціна якість, тому що за розумні гроші ми пропонуємо товар найвищого рівня який користується попитом у міжнародних виробників вина. У багатьох країнах Євросоюзу користуються ємностями для цілей виноробства, виробленими в Італії, тому, зупиняючи свій вибір на наших ємностях, ви приєднаєтеся до великої кількості виробників вина, що вибрали італійські технології. Якісні ємності з нержавіючої сталі – це оптимальне вирішення питання модернізації технологічного процесу виноробства.
Використовуючи передові технології і якісне обладнання, ви будете отримувати високоякісні білі вина. Пропоновані нами ємності – це результат досягнення наукового прогресу і великого досвіду італійських фахівців, які роблять упор на якість виробленого вина. Слід зазначити що Італія по праву вважається однією з передових країн у галузі виноробства. Італійські вина користуються популярністю в усьому світі і це може багато що сказати про те, що і обладнання, в тому числі і ємності з нержавіючої сталі для вінозаводов, вироблені в Італії також відповідають найвищим вимогам і мірками, як вино.
Варто зазначити, що гарантія на ємності – 25 років, а це підкреслює серйозність виробника, його впевненість в якості своєї продукції.

Застосовуючи сучасні технології, ми добиваємося якості, що відповідає європейським стандартам і найвищим санітарним вимогам.

Емкость. Ферментатор.
Емкость. Ферментатор.

Сталь і комплектуючі матеріали, використовувані для виробництва ємностей – імпортного виробництва.
Багатий досвід у виготовленні великогабаритних ємностей з нержавіючої сталі на території замовника дозволяє значно скоротити, транспортні витрати.

Ми пропонуємо, з урахуванням всіх Ваших вимог, індивідуальне проектування, виготовлення, транспортування та монтаж ємнісного обладнання з нержавіючої сталі.

Ми пропонує наступне ємнісне обладнання:

 • ємності для бродіння і зберігання вина;
 • ємності для пива, горілки, води, напоїв, сиропів, молока і ін. харчових рідин;
 • вініфікатори, вертикальні і горизонтальні;
 • акратофори для виробництва шампанського;
 • форфасах;
 • купажні відділення;
 • фільтри вугільні і пісочний;
 • спиртосховища;
 • прийомні бункери для винограду;
 • шнекові конвеєри для відходів виноробства
 • обслуговуючі майданчики.

Технічні характеристики:

 • Сталь марок AISI 304, AISI 316;
 • Максимальний обсяг ємностей – до 1000 м3;
 • Ємності можуть оснащуватися сорочкою охолодження, термоізоляцією і мішалками.

Вы можете оставить свои контактные данные и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.