ПОЛЯГАННЯ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА В РІЗНИХ КРАЇНАХ

Культура винограду і виноробство широко поширені у всіх країнах світу. Згідно даним Міжнародного бюро вина на 1957 р. [10], площа виноградників у всіх країнах складає близько 9 млн. га, кількість виробленого в 1956 р. вина- близько 222 млн. гл.
Про важку кризу виноградарства і виноробства в капіталістичних країнах досить детальний говорилося на XXXVIII сесії Міжнародного бюро вина у вересні 1958 р. в Люксембурзі. Було констатовано, що чверть століття прошло з моменту появи перших ознак кризи виноградарства і виноробства в західноєвропейських країнах: Франції, Італії, Іспанії і Португалії, викликаного надвиробництвом вина, у зв’язку із скороченням вжитку усередині країн і зменшенням експорту. З цих пір криза з кожним роком зростала і в даний час досягла загрозливих розмірів. Основною причиною цієї кризи є надвиробництво вина і пониження купівельної спроможності населення. Та ж картина спостерігається в країнах Латинської Америки.
Вельми характерне те, що криза не торкнулася високоякісних дорогих вин Франції, Італії, Іспанії і ін., оскільки споживач цих вин – заможна частина населення – не скоротила своїх вимог на ці вина; в той же час різкий знизився попит на масові, ординарні вина, споживачем яких є малоімуща частина населення.

«Технологія вина» Українська мова

social position