СТОЛОВІ НАПІВСОЛОДКІ ВИНА

СТОЛОВІ НАПІВСОЛОДКІ ВИНА

За останнє десятиліття великий попит серед населення як західноєвропейських країн, так і країн Америки мають столові напівсолодкі вина. Ці вина містять 8-10% про. спирту і 3-8% цукру, який додає їм приємну солодкість. Столові напівсолодкі вина готуються різними способами. Кращі вина виходять в результаті неповного зброджування виноградного сусла, отриманого з цілком зрілого або перезрілого, заїзюмленного винограду. Ординарні масові напівсолодкі вина виготовляються шляхом купажа сухих і солодких віноматеріалов.
Завдання винаря – дати споживачеві вино, яке разом з добрим смаком відрізнялося б прозорістю і тривалий час зберігало ці якості, тобто щоб воно було стійким.
Враховуючи, що велика частина напівсолодких вин випускається в продаж протягом першого року після виготовлення, необхідно знайти такі способи обробки напівсолодких вин, які дозволили б в короткий термін отримувати їх готовими, стабільно прозорими і хорошої якості.
В даний час, коли нашій виноробницькій промисловості належить значно збільшити випуск столових напівсолодких вин, питання про методи їх виробництва, що забезпечують високу їх якість, прозорість і стабільність, набуває особливо важливого значення.

«Технологія вина» Українська мова

social position